1 | Verhaegen-Huybrechts Dana / Rodriguez Rowby-John / Huybrechts Kim | |
2 | Serdarevic Nada / Pecnjak Dragutin / Cavric Ivica | |
3 | Letica Marina / Stankovic Miso / Ljubijankic Adis | |
4 | Muzic Mojca / Jelen Primoz / Pratnemer Benjamin | |
5 | Cesarec Likar Kristina / Jazbar Bernard / Gavrilovic Vlastimir - Cile | |
5 | Köstner Christina / Cirignola Paolo / Kaya Fetih | |
7 | Bozek Katarzyna / Bialecki Piotr / Sawicki Mateusz | |
7 | Steinbach Elisabeth / Steinbauer Alex / Tringler Patrick | |
9 | Maczolleck Yvonne / Vanderyck Kurt / Schweyen Francois | |
9 | Shindhang Dasang / Roth Patrick / Kreipel Christopher | |
9 | Vaukman Patricija / Golicnik Dusan / Bac Ales | |
9 | Wagner-Seifarth Jutta / Kerzel Peter / Pros Cortes Franz | |
13 | Bubic Melita / Marusic Dino / Petrovic Nenad | |
13 | De Peuter Patricia / Klaasen Jelle / de.Decker Mike | |
13 | Podgorska Karolina / Ratajski Krzysztof / Kanik Tytus | |
13 | Stockinger Melanie / Bernbacher Kevin / Hafner Manuel | |
17 | Drha Lorena / Schulewski Robin / Schmitt Kai | |
17 | Galatovic Angelika / Zieglmeier Uwe / Kosler Armin | |
17 | Krzelj Josipa / Brzic Slavko / Oliver Ferenc | |
17 | Lankl Carina / Hielscher Stefan / Rist Thomas | |
17 | Nemeth Eva / Kismartoni Daniel / Csaba Nagy | |
17 | Riba Toharias Iolanda / Arimany Torrent Josep / Ballaj Arsen | |
17 | Roth Saskia / Wellinger Roman / Skembic Ervin | |
17 | Slowikowska Renata / Strozyk Krzysztof / Wojciechowski Krzysztof | |
25 | Hartig Barbara / Zollner Markus / Liewald Frank | |
25 | Hartman Jasmina / Javornik Silvo / Groselj Jan | |
25 | Krämer Lou Ann / Kallinger Christian / Wens Sven | |
25 | Skafar Mojca / Janzekovic Matej / Habjan Mitja | |
25 | Smets Jinny / Bongaerts Dominique / Mandiau Roy | |
25 | Stelzhammer Stefanie / Doringer Lukas / Brandstätter Florian | |
25 | Törö Zsuzsanna / Chrenko Alexander / Aleksic Sascha | |
25 | Waldy Manuela / Bauer Andi / Lehmann Cedric | |
33 | Biondo Irene / Calzavara Marco / Gaiotto Mattia | |
33 | Burkhard Rosal / Ludwig Sebastian / Kraus Hendrick | |
33 | Golac Azra / Omerovic Vahid / Mujkic Nermin | |
33 | Hartl Nadine / Köstner Helmut / Winklehner Patrik | |
33 | Krch Rebecca / Leitinger Stefan / Krch Alexander | |
33 | Krzeszewska Pajlina / Wilmanski Kamil / Olejnik Pawel | |
33 | Küpferling Natascha / Wild Markus / Kormann Dominik | |
33 | Mähr Melanie / Simic Dragan / Allgäuer Alexander | |
33 | Rauscher Carina / Deinwallner Ben / Gecic Leonardo | |
33 | Sandström Linn / Büchel Marco / Kristensson Markus | |
33 | Scheffel Natascha / Fink Domenik / Scheffel Sascha | |
33 | Schnellinger Regina / Orthuber Manfred / Kröger Hannes | |
33 | Theußl Marina / Gosnak Patrick / Theußl Frank | |
33 | Tretjak Irena / Pejic Dusko / Sket Marjan | |
33 | Wuk Hermine / Braun Mario / Hatwagner Michael | |
33 | Zabacnik Lea / KIRALY Ludvik / Zadravec Ales | |
49 | Aberg Marie / Resell Anton / Rosberg Glen | |
49 | Bartlome Sarah / Hauser Bruno / Varrese Giusi | |
49 | Bomben Sabrina / Zhang Kuiyi / Zampese Nicola | |
49 | Geboers Kelly / Mandiau Remo / Delaet Kevin | |
49 | Hamberger Barbara / Gierlinger Michael / Rodler Manuel | |
49 | Jansen Sabine / Velasko Garcia Javier / Arola Clapes Joan Carles | |
49 | Kuntz Desiree / Zöller Detlev / Kuntz Thomas | |
49 | MAVRIC Ursa / Perpar Jani / DOBRAS Boris | |
49 | Michalczyk Bianca / Kraus Deniz / Jaus Andreas | |
49 | Popiel Joanna / Kryspin Krzysztof / Lauer Krzysztof | |
49 | Schnelle Jacqueline / Perak Igor / Rath Matthias | |
49 | Steiner Sabine / Losan Felix / Sojka Patrick | |
49 | Vogt Sandy / Faßhauer Norman / Mayerhauser Markus | |
49 | Walczak Iza / Frankiewicz Ireneusz / Michalski Tomasz | |
49 | Wolf Martina / Höfler Gerhard / Bezgovsek Manfred | |
49 | Wüst Nadia / Bleisch Viktor / Perfler Remy | |
65 | Angerer Kathrin / Angerer Steve / Reiseder Thomas | |
65 | Ballieu Sylvie / Van de ven Kenny / Toelen Raf | |
65 | Bernegger Maika / Arpagaus Patrick / Wolf Andreas | |
65 | Bücherl-Brosig Silvia / Schnellrieder Anton / Bücherl Tobias | |
65 | Dolliner Mario / Lielegg Sabine / Neubauer Helmut | |
65 | Egli Barbara / Thoma Roger / Migmar Tsering Kangsar | |
65 | Fiorentini Sandra / Bucci Stefano / Di Micco Alessandro | |
65 | Fleck Anna / Preisig Sandro / Eberle Roman | |
65 | Gustin Blanka / Pirjevec Gustin Elis / Leskovec Dejan | |
65 | Hartmann Sandra / Klaas Christoph / Heinzle Andre | |
65 | Heinzle Corinna / Hartmann Patrick / Pusch Daniel | |
65 | Hutter Jasmin / Kalles Leon / Kalles Wolfgang | |
65 | Jenic Lisa / Keri Thomas / Kulali Engin | |
65 | Knipping Alexandra / Müller Martin / Lankes Michael | |
65 | Mauerer Karolina / Nachreiner David / Beganovic Jasko | |
65 | Modrzejewska Ewelina / Sobczynski Bartosz / Lasek Robert | |
65 | Neumayer Daniela / Horvath Thomas / Pfeffer Markus | |
65 | Niggl Tina / Rabanser Christian / De Nardin Samuel | |
65 | Osti Barbara / Santi Davide / Brambati Marcus | |
65 | Pasa Catalina / Langer Nico / Straub Markus | |
65 | Paulusberger Eva / Hopfner Christian / Loizenbauer Edwin | |
65 | Puskas Erzsebet / Pacher Tamas / Havlik Anton | |
65 | Riedlsperger Claudia / Steiner Ronald / Deisl Patrick | |
65 | Sala Verdejo Adriana / Garcia Herrero Anabel / Bergillos Pedraza Jordi | |
65 | Schmidt Nicole / Schmidt Manfred / Förster Benjamin | |
65 | Smets Brigitte / Aerts Jorgen / Denissen Edmond | |
65 | Stillner Doris / Flicker Roman / Plam Erwin | |
65 | Suppan Franziska / Schlossmacher Michael / Rumpl Martin | |
65 | Vaes Sonja / Wijnants Mario / Geboers Peter | |
65 | Vandereyt Silvia / Vandiest Bruno / Mievis Kris | |
65 | Vegsö Adrienn / Törö Zoltan / Hevesi-Toth Istvan | |
65 | Zehetmeier Carol / Hartung Matthias / Daunke Alexander | |
97 | Bezgovsek Sabine / Schmirl Michael / Moscher Peter | |
97 | Ederer Mirjam / Tafner Michael / Lebherz Sven | |
97 | Fasching Sophie / Smolcak Michael / Heinz Alexander | |
97 | Fochesato Aurora / Fochesato Dario / Catania Antony | |
97 | Forstinger Nicole / Burtscher Hartwig / Beesdo Silvio | |
97 | Glas Monika / Nieder Schorsch / Glas Thomas | |
97 | Hejsek Camelia / Fürst Wolfgang / Reiter Josef | |
97 | Hitzel Sabrina / Mutschlechner Samuel / Senoner Dominik | |
97 | Holewik Silvia / Eiseb Ulrich / Bülow Oliver | |
97 | Höntsch Judith / Laurer Matthias / Harguth Daniel | |
97 | Jakob Jasmin / Strasser Wolfgang / Eggerl Wolfgang | |
97 | Kalles Birgit / Tempelmair Mark / Kalles Luca | |
97 | Kasperl Monika / Beranek Ralph / Peters Gunnar | |
97 | Kellnberger-Klessinger Tina / Fisch Markus / Kellnberger Dominik | |
97 | Krcek Branka / Haluzan Robert / Krcek Peter | |
97 | Löppert Bettina / Löpert Jörn / Duschl Herbert | |
97 | Matzke Sabrina / Kaiser Tobias / Seidel Maximilian | |
97 | Müller Herma / Frank Thomas / Eingang Gerald | |
97 | Nemeth Annette / Kirmair Gerhard / Weich Michael | |
97 | Ostry Samantha-Lee / Reinhard Thomas / van.den.Bergh Dimitri | |
97 | Pinker Sabine / Menzilovic Samir / Ammermüller Markus | |
97 | Plam Daniela / Fischer Manuel / Horvath Harald | |
97 | Preis Susanne / Daxenberger Michael / Ziebuhr Claus | |
97 | Preisendörfer Alina-Marie / Preis Florian / Bücherl Lukas | |
97 | Rauscher Kerstin / Kauscheder Dominik / Schöls Marcel | |
97 | Schwill Jessica / Heuser Dennis / De Vos Raymond | |
97 | Senti Tamara / Senti Remo / Wohlwend Josef | |
97 | Tassinari Hellene / Cattabriga Alessandro / Ravasini Emiliano | |
97 | Wachter Elke / Wachter Matthias / Weidner Patrick | |
97 | Welte Melinda / Anderes Mic / Welte Oliver | |
97 | Wendl Jessica / Kapuy Thomas / Muik Dominik | |
97 | Zeh Franziska / Karmann Michael / Klinder Sven | |
129 | Bassi Marika / Bastianutto Giampaolo / Ceschel Loris | |
129 | Battaglia Stephanie / Scharl Andreas / Pfaffenbichler Markus | |
129 | Bellini Denise / Giuntini Matteo / Pagnini Andrea | |
129 | Boronat Boada Montse / Arimany Calzada Carla / Berguillos Lobato Josep Maria | |
129 | Bredl Mareike / Lachmann Marco / Schäuble Patrick | |
129 | Dolliner Ramona / Lielegg Alois / Taucher Herbert | |
129 | Freund-Donges Evelyn / Donges Rüdiger / Riedl Wolfgang | |
129 | Gaisbauer Tanja / Feichtinger Manuel / Lankl Julian | |
129 | Gastberger Andrea / Memedoski Sebastian / Kues Christian | |
129 | Giebitz Noelle / Gugerel Benjamin / Grubits Herbert | |
129 | Hechenberger Andrea / Brugger Andreas / Hechenberger Alois | |
129 | Huber Leila / Gloor Chistian / Breitenmoser Joel | |
129 | Igras Dorota / Bialka Kamil / Rafinski Sebastian | |
129 | Innerhofer Claudia / Innerhofer Marco / Plattner Manuel | |
129 | Kernstock Nicole / Oberleitner Philipp / Gassner Jürgen | |
129 | Kop Marta / Ziolkowski Wojciech / Pankowski Piotr | |
129 | Lachmann Susanne / Wagner Stephan / Min Markus | |
129 | Leppek Manuela / Simunic Sinsa / Kandemir Kamil | |
129 | Mütze Manuela / Muhn Andre / Bamberger Florian | |
129 | Pagger Patrizia / Gallaun Wolfgang / Maidorfer Thomas | |
129 | Philtjens Brigitte / Sokolowski Danny / Beke Steven | |
129 | Poelmans Ann / Van Oevelen Wim / Ruiter Andre | |
129 | Pros Cortes Martina / Kremhöller Holger / Koal Christoph | |
129 | Rath Sweatlana / Gastberger Bernhard / Stadler Rene | |
129 | Rechberger Selina / Capla Christian / Köstner Kevin | |
129 | Reif Martina / Peiner Hans Peter / Reif Lukas | |
129 | Sandin Therese / Sillmann Uwe / Stöckner Kevin | |
129 | Schindler Britta / Lothmann Jochen / Obkirchner Christoph | |
129 | Seric Ivana / Govorcin Mladen / Mrkojevic Sasa - Demba | |
129 | Sieber Christina / Spicar Lukas / Moser Pascal | |
129 | Sklenak Manuela / Novak Alexander / Rodler Gerhard | |
129 | Weber Margit / Weber Gilbert / Schönfellner Roman | |
129 | Weinberger Stephanie / Köstinger Michael / Michalatsch Sebastian | |