Men Double, Thu. 29. August 2013
1 | Kranjcina Kreso / Krcmar Boris | HR / HR |
2 | Oliveira da Sousa Jose Augusto / Arola Clapes Joan Carles | KA / KA |
3 | Tomislav Balija / Antunovic Zdravko | HR / HR |
4 | Govekar Wolf / Miran Setinc | SI / SI |
5 | Suljovic Mensur / Rasztovits Michael | AT / AT |
5 | Pein Anton / Godl Christian | AT / AT |
7 | Hajdarevic Damjan / Vlastimir Gavrilovic | SI / RS |
7 | Kijamet Osman / Hadzipasic Alihajder | SI / BA |
9 | Selan Igor / Simoner Christian | NL / AT |
9 | Penko Gregor / Zgavc Dejan | SI / SI |
9 | Fulciniti Rocco / De Vito Stefano | CH / CH |
9 | Steger Michael / Binder Karl | AT / AT |
13 | Schelbli Marco / Hirzel Marcel | CH / CH |
13 | Takacs Gabor / Melisek Zsolt | HU / HU |
13 | Juszt Gottfried / Peitler Philipp | AT / AT |
13 | Novakovic Robert / Boric Aleksandar | RS / RS |
17 | Trachsler Ueli / Clerico Vito | CH / CH |
17 | Akyazi Hadi / Kilic Halil | AT / AT |
17 | Christer Tegner / Aman Patrick | SE / SE |
17 | Djokic Stevan / Babic Aco | RS / RS |
17 | Fraccaro Enrico / Tagliapietra Martino | IT / IT |
17 | Nemeth Zoltan / Raszler J ozsef | HU / HU |
17 | Bullio Remo / Klotz Rainer | IT / IT |
17 | Genseberger Gerald / Eberl Jurgen | AT / AT |
25 | Furst Wolfgang / Schrempf Rene | AT / AT |
25 | Berger Alexander / Losan Felix | AT / AT |
25 | Gabor Pajor / Venekei Andras | HU / HU |
25 | Francekovic Stane / Stergar Mitja | SI / SI |
25 | Jozef Vavtar / Avdic Edin | SI / SI |
25 | Lulzim Elezai / Rosberg Glen | SE / SE |
25 | Gorjak Adnrej / Kiraly Ludvik | SI / SI |
25 | Szabados Attila / Vegso Janos | HU / HU |
33 | Steinbauer Alexander / Soinegg Josef | AT / AT |
33 | Zingl Horst / Fritz Herbert | AT / AT |
33 | Iorio Giuseppe / Patisso Davide | CH / CH |
33 | Rodriguez Mendez / Arimany Torrent Josep | KA / KA |
33 | Endre Liziczai / Csizmazia Gabor | HU / HU |
33 | Pertiller Paul / Forsthuber Hermann | AT / AT |
33 | Czegledi Gergo / Torok Laszlo | HU / HU |
33 | Mendrok Sascha / Bossard Heinz | CH / CH |
33 | Mazzilli Paolo / Erni Christoph | CH / CH |
33 | Monteleone Michele / Bucci Stefano | SM / SM |
33 | Pretsch Gunther / Blum Johann | AT / AT |
33 | Niederreiter Christoph / Dicker Christian | AT / AT |
33 | Zadravec Sebastijan / Zingl Daniel | SI / AT |
33 | Grubisic Zeljko / Pecnjak Dragutin | HR / HR |
33 | Meile Jurgen / Zulji Zaki | CH / CH |
33 | Gancs Bende / Baranyai Konr ad | HU / HU |
49 | Borbely Richard / Balogh Bela | HU / HU |
49 | Giacomelli Marco / Amadio Michele | IT / IT |
49 | Primoz Jelen / Goran Pukmeister | SI / SI |
49 | Trenkwalder Thomas / Bernet Beat | IT / CH |
49 | TaSner Aleksander / Matej Janzekovic | SI / SI |
49 | Grgic Drago / Mikolic Matej | SI / SI |
49 | Mijalkovic Sveta / Ivic Milos | RS / Rs |
49 | Freidl Erwin / Aldrian Karl | AT / AT |
49 | Schiebl Philipp / Feichtner Florian | AT / AT |
49 | Simic Dragan / Velagic Senad | AT / AT |
49 | Schwab Anton / Kurecka Martin | AT / AT |
49 | Grantner Siegfried / Bouzalis Michael | AT / AT |
49 | Cernelic Miran / zivic Marjan | SI / SI |
49 | Preopag Krunic / Petkovic Vladimir | RS / RS |
49 | Angermayr Gerhard / Sageder Gerhard | AT / AT |
49 | Nagy Gabor / Stellek Imre | HU / HU |
65 | Rosenberg Niclas / Bondesson Johan | SE / SE |
65 | Boczor Laszlo / Gemesi Attila | HU / HU |
65 | Pustai Robert / Zaric Obrad | RS / RS |
65 | Serbec Joze / Kostrevz Branko | SI / SI |
65 | Rosi Marco / Luca Niccacci | IT / IT |
65 | Laszlo Nemeth / Tamas Alexits | HU / HU |
65 | Garimbao Eugene / Tomines Renato | AT / AT |
65 | Schlenker Norbert / Ruckstuhl Philipp | CH / CH |
65 | Haun Hannes / Vorhausberger Christian | AT / AT |
65 | Maier Wolfgang / Rys Peter | AT / AT |
65 | Majcenovic Darko / Polanec Damjan | SI / SI |
65 | Schiessl Roman / Miljkovic Milos | AT / AT |
65 | Bisenic Milan / Wimmer Andreas | RS / AT |
65 | Jevsenok Uros / Zorec Robert | SI / SI |
65 | Vit Marco / Vasic Zlatko | IT / IT |
65 | Thaller Stefan / Neckam Manfred | AT / AT |
65 | Rautner Roman / Chrenko Alexander | AT / AT |
65 | Lorenzi Manuel / Plebani Antonio | IT / IT |
65 | Gschiessl Andreas / Machilek Alexander | AT / AT |
65 | Nini Christian / Perini Mirko | SM / SM |
65 | Stieger Jean / Siegenthaler Patrick | CH / CH |
65 | Pentek Zoltan / Zsigmond Farkas | HU / HU |
65 | Lauritsch Gunther / Krasa Andreas | AT / AT |
65 | Eisinger Peter / Fletzberger Reinhard | AT / AT |
65 | Levente Szekely / Toro Zolt an | HU / HU |
65 | Fernandez Angel / Barrado Manuel | ES / ES |
65 | zeleznikar Matej / Habjan Mitja | SI / SI |
65 | Savic Milan / Zier Willy | AT / AT |
65 | Volk Rene / Muller Hans Dieter | AT / AT |
65 | Luciano Bianchi / Pelagatti Enrico | IT / IT |
65 | Damljanovic Mirko / Aringer Herbert | AT / AT |
65 | Wimmer Thomas / Weber Gilbert | AT / AT |
97 | Casali Michele / Marriuzzo Michele | SM / SM |
97 | Brandl Daniel / Loncar Kruno | AT / AT |
97 | Maier Richard / Klammer Helmut | AT / AT |
97 | Seidl Richard / Gerner Franz | AT / AT |
97 | Rosi Alessio / Rakovic Ales | IT / SI |
97 | Stefan Lazar / Prsina Mirko | SI / SI |
97 | Lacher Josef / Schwarze Domenic | DE / DE |
97 | Francesco Cocciolini / Daniele Moschini | IT / IT |
97 | Untermarzoner Josef / Markovits Michael | AT / AT |
97 | Dietrich Christian / Kawan Thomas | AT / AT |
97 | Orozco Oteros Francisco Javier / Gonzalez-Zotes Roberto | KA / ES |
97 | Hauser Christoph / Lemke Roland | CH / CH |
97 | Hubner Andreas / Singer Rene | AT / AT |
97 | Schwarzl Manuel / Haffner Markus | AT / AT |
97 | Kniewallner Rene / Horst Andreas | AT / AT |
97 | Spath Andreas / Koch Philip | AT / AT |
97 | Schwab Sascha / Patzak Robert | AT / AT |
97 | Kukovica Garazd / Pilinger Damjan | SI / SI |
97 | Ferhatovic Saba / Ibraimoski Edis | CH / CH |
97 | Merighi Roberto / Filippo Monaco | IT / IT |
97 | Pitorri Franco / Piccolo Samuele | IT / IT |
97 | Skerlak Alen / Zadravec Ales | SI / SI |
97 | Babovic Zoran / Mrkojevic Sasa | RS / RS |
97 | Hauser Stefan / Marco Ram | AT / AT |
97 | Manuel Pantalla / Erjon Nikay | IT / IT |
97 | Zamuner Damiano / Olivo Marco | IT / IT |
97 | Heinz Alexander / Mosgoller Christian | AT / AT |
97 | Bock Franz / Hofer Thomas | AT / AT |
97 | Weis Anton / Muller Josef | AT / AT |
97 | Renner Marcel / Wabnegger Christian | AT / AT |
97 | Spari Wolfgang / Holler Helmut | AT / AT |
97 | Thomas Amreich / Erwin Schempf | AT / AT |
129 | Riegler Andreas / Artner Thomas | AT / AT |
129 | Pichler Hubert / Bernbacher Kevin | AT / AT |
129 | Dragoni Alessandro / Dini Samuele | IT / IT |
129 | Valentincic David / Gorazd Robar | SI / SI |
129 | Fischer Manuel / Kaiser Andreas | AT / AT |
129 | Kasparek Gerhard / Augustin Stefan | AT / AT |
129 | Landini Andrea / Della rovere Francesco | IT / IT |
129 | Kovacs Balazs / Nemeth Szoros Laszlo | HU / Hu |
129 | Szabo Karl / Szabo Robert | AT / AT |
129 | Nachbaur Ingo / Millner Helmut | AT / AT |
129 | Mayer Robert / Kapuy Thomas | AT / AT |
129 | Schweiger Leopold / Bier Gerhard | AT / AT |
129 | Haider Thomas / Kuschal Josef | AT / AT |
129 | Marini Giovanni / Devis Fortini | IT / IT |
129 | Nymann Jimmy / Nilsson Christer | SE / SE |
129 | Gondocs Jozsef / Pap Tamas | HU / HU |
129 | Graml Andreas / Burgstaller Anton | AT / AT |
129 | Floh Andreas / Klang Roman | AT / AT |
129 | Popovic Marko / Vukanovic Igor | RS / RS |
129 | Kozel Damjan / Kolaric Adi | SI / SI |
129 | Silvestri Marco / Mikel Ieie | IT / IT |
129 | Holzmann Dieter / Messina Salvatore | CH / CH |
129 | Santer Hans / Kupfner Andreas | AT / AT |
129 | Pesciaioli Luca / Fabio Campanelli | IT / IT |
129 | Burger Dietmar / Kallinger Christian | AT / AT |
129 | Cassetti Simone / Nicola Orlando | IT / IT |
129 | Sachs Clemens / Heinzle Roland | AT / AT |
129 | Schmirl Michael / Gutmeyer Raimund | AT / AT |
129 | Manzato Adriano / Pasquon Daniele | IT / IT |
129 | Hofler Gerhard / Bezgovsek Manfred | AT / AT |
129 | Schicklgruber Christian / Mategka Richard | AT / AT |
129 | Peter Roland / Hächler Stefan | CH / CH |
129 | Hackl Martin / Winkler Christian | AT / AT |
129 | Köck Roman / Diesner Patrick | AT / AT |
129 | Pllumb Qafa / Dauti Eris | IT / IT |
129 | Velasco Garcia Javier / Recasens Roura Marc | KA / KA |
129 | Drobne Pavel / Drobne Pavel | SI / SI |
129 | Ciavarella Francesco / Facondini Andrea | SM / SM |
129 | Wetscher Wolfgang / Suckohl Nik | AT / AT |
129 | Sakhtianich Fery / Johann Binder | AT / AT |
129 | Varga Daniel / Dicker Franz | AT / AT |
129 | Eder Manfred / Fuchshofer Harald | AT / AT |
129 | Dauti Denis / Cutini Milo | IT / IT |
129 | Mucha Helmut / Luger Roland | AT / AT |
129 | Bock Stefan / Rauscher Andreas | AT / AT |
129 | Wagneder Wolfgang / Allmannsberger Gerald | AT / AT |
129 | Miller Manfred / Gutmeyer Andreas | AT / AT |
129 | Di Biase Luca / Zinneddu Salvatore | IT / IT |
129 | Rieser Dominik / Binder Florian | AT / AT |
129 | Fiala Andreas / Hemm Stefan | AT / AT |
129 | Ogrizek Denis / Grahornik Robert | SI / SI |
129 | Gerencser Akos / Kaiser Patrik | HU / HU |
129 | Vurgun Hüsseyin / Kaya Fetih | AT / AT |
129 | Bayerl Martin / Pretsch Felix | AT / AT |